reklama

Pozvánka do popoludňajšej anglickej školy SMILESCHOOL pre deti

Je možné, aby Vaše dieťa študovalo jednotlivé školské predmety v anglickom jazyku za desatinu ceny súkromných bilingválnych škôl ?

Tri roky pilotovaný program SMILESCHOOL je forma popoludňajšieho vyučovania anglického jazyka prostredníctvom predmetov. Je určený pre žiakov ZŠ. Žiaci sa učia slovnú zásobu v kontexte a metódou „learning through doing“.

Na hodinách nechýba zábava a úsmev.

Foto: Smileschool

Viac informácii ako sa môže aj Vaše dieťa postupne pripravovať na štúdium v zahraničí, či odborov v anglickom jazyku, získate v utorok 28.6.2011 o 16:30 alebo 17:30 na prezentácii programu SMILESCHOOL a ukážok z hodín.

Miesto : Hotel Empire, J. Hajdóczyho 11, Trnava

Tím SMILESCHOOL

Viac info: www.smileschool.sk.

(inzercia)


Ulož ako PDF
Napísal 24. júna 2011 10:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.