reklama

Leto ako má byť – s úsmevom. Pozývame do letných kempov deti od 5 do 9 rokov. Posledné voľné miesta!

Tohtoročné letné kempy spoločnosti SMILE už začali. Tento týždeň hráme ako o dušu v kempe s témou GAME WORLD. Okrem rôznych spoločenských hier , cestujeme svetom a spoznávame v anglickom jazyku rôzne krajiny, ich zvyklosti ako aj jedlá. Dobrú náladu nám robí aj veselá gitara.

Hráme sa nielen spoločenské hry ale beháme na Slávii a veľmi nám chutí v neďalekom Relaxe.

Ak sa chceš pridať k nám, tento kemp žiaľ to už nestihneš, pretože  sme plne obsadení.

Ale na budúci týždeň od 18. júla do 22. júla s témou ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV vieme do tejto krajiny zobrať ešte piatich z vás, ktorí milujete svet fantázie. Kemp je určený deťom vo veku od 5 do 9 rokov.

Prebieha na Hornopotočnej 18 v Trnave v priestoroch spoločnosti SMILE, n.o. od 8:00 – do 16:00 (Po- Pia).

Ilustračné foto: Smile School

Ak Ťa baví starať sa o zvieratko príď do kempu ME AND MY PET (Ja a moje zvieratko). Zvieratko si vyrobíš, naučíš sa o ňom zopár faktov a – samozrejme – budeš sa oň starať. Do kolektívu mladých anglických veterinárov prijmeme v termíne od 15. augusta do 19. augusta 2011 ešte troch kandidátov vo veku od 5 rokov do 9.

Poznámka pre rodičov: Stačí kliknúť, získať podrobné informácie, prihlásiť svoje dieťa a môžete sa naplno venovať svojej práci.

http://www.smileschool.sk/test/?mc=0&xc=8&epg=%EF%BB%BFHome:SUMMER%20CAMPS%202011

S úsmevom na tvári aj počas leta.

(inzercia)


Ulož ako PDF
Napísal 13. júla 2011 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.