reklama

Smile – Aj o Vaše dieťa sa postaráme s úsmevom

Chystáte sa opäť do práce a rozmýšľate, čo s Vašim dieťaťom? Túžite po tom, aby Vaše dieťa bolo v pohode a spokojné zatiaľ, čo ste v práci? Radi by ste mali svoje dieťa v malom kolektíve iných detí, uprednostňujete rodinnú atmosféru, malý tím profesionálov, ktorí sa o Vaše dieťa bude starať s láskou, radosťou a úsmevom? Myslíte si, že najdôležitejšie obdobie každého človeka je detstvo?

Ak ste odpovedali na úvodné otázky kladne, s najväčšou pravdepodobnosťou ste našli, čo hľadáte.

Materská škôlka s detským zariadením SMILE sídli v Trnave na Markovičovej ulici v rodinnom dome s dvorom. V troch miestnostiach domu sa hrajú, tancujú, vymýšľajú a hlavne obrovskými krokmi napredujú deti od 1,5 do 5 rokov. Sú rozdelené do troch vekových skupín od 1,5 roka do 2 rokov (max. 6 detí), od 2 do 3 rokov (max. 8 detí) a od 3 do 5 rokov (max. 10 detí).

Edukácia prebieha v dvoch jazykoch v anglickom a v slovenskom od najmenšieho veku. Okrem aktivít s pani učiteľkami, s deťmi pracujú aj externí spolupracovníci SMILE a to v záujmových činnostiach ako je futbalový klub, hra na flautu, gymnastika, tanečný klub, hudobno-dramatický klub.

Aby sme prepojili domáce rodinné prostredie s prostredím v škôlke organizujeme pre deti a ich rodičov rôzne spoločenské interaktívne podujatia. Na začiatku školského roka detskú imatrikuláciu, prijímanie detí do nového kolektívu. Tradíciou sa už stali naše karnevalové akcie, kde je povinnosťou aj pre dospelých prísť v maskách a tento rok sme karneval povýšili na prvý plesový karneval, ústredná téma bola „Na kráľovskom dvore“.

Viac Vám určite povedia fotografie z jednotlivých podujatí, ktoré nájdete na našej facebook stránke SMILE deťom.

Od marca 2012 zapisujeme deti do nového školského roka 2012/2013.

Najlepšou formou kontaktu je vypísanie formulára na našej webovej stránke www.smileschool.sk.

Priamy link na formulár nájdete TU.

(inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 21. marca 2012 10:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.