reklama

Malí a veľkí lekári v SMILE

-inzercia-

V SMILE veríme, že dieťa v rannom veku potrebuje rodinnú atmosféru a vhodne nastavené vzdelávacie prostredie, aby sa zoznamovalo s okololitým svetom a postupne začalo chápať procesy a dianie okolo seba.

V našom zariadení vychovávame deti od 1,5 roka do 6 rokov. V prirodzenom dvojjazyčnom prostredí sa u dieťaťa rozvíja paralelne slovná zásoba tak v slovenskom, ako aj v anglickom jazyku.

V malých vzdelávacích skupinkách SMILE deti rozvíjajú svoj potenciál. Rodinné prostredie vytvára priestor pre tzv. rovesnícku edukáciu, kedy staršie deti vedú tie mladšie a zároveň je posilňovaní ich zmysel pre zodpovednosť, keďže staršie deti sa učia starostlivosti o svojich mladších SMILE kamarátov.

smile2

Ilustračné foto: SMŠ Smile

Vždy nás v SMILE poteší, ak nám rodičia postupne zverujú svoje deti, tak ako rodina Šamudovská, ktorá sa s vami podelí o svoje skúsenosti a zážitky.

Sme rodičia 2,5-ročnej Nikolky a 5-ročnej Danielky. Pre zariadenie SMILE sme sa rozhodli už dvakrát, keďže aj naša staršia dcérka tam strávila svoje začiatočnícke „škôlkarske“ časy. SMILE už vtedy ako jedno z mála zariadení ponúkalo príkladnú starostlivosť pre detičky od 1,5 roka.

Veľmi nám zaimponovalo to, že zariadenie je v rodinnom dome s vlastným dvorom. Ako ďalšie pozítvum hodnotím veľmi milý a ochotný kolektív pedagógov, ktorí sa o našich drobcov starajú. Nikolka je od narodenia „mamičkin maznáčik“ no napriek tomu odlúčenie od mamy a nástup do škôlky zvládla úplne perfektne.

Na adaptácii sme sa s pedagógmi dohodli, prispôsobili sme ju potrebám našej dcérky. Jasné, že na začiatku boli aj nejaké slzičky… Panie učiteľky (ktoré mimochodom oslovujeme krstným menom), vedeli ako detičky zaujať, aby odlúčenie od svojej maminky zvládli.

Teraz, keď dcérku vidíme, aká je medzi detičkami spokojná, vieme, že sme spravili dobre, keď sme ju do SMILEu prihlásili.

V neposlednom rade musíme vyzdvihnúť aj to, že je to bilingválna škôlka. Takže výučba angličtiny je samozrejmosťou. Je to úžasné vidieť ako 2-ročné dieťa spieva Head, shoulder, knees end toes… (Hlava, ramená, kolená, palce…)

Ak by sme mali ďalšie dieťa, určite by sme neváhali a prihlásili by sme ho zase do SMILE. Pretože s úsmevom je život krajší. SO KEEP SMILE.

Rodina Šamudovská

KONTAKTY:
SMŠ SMILE, Markovičova 1/A, Trnava, tel.: 0911 88 39 39, e-mail: info@smileschool.sk, web: www.smileschool.sk

MAPA:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 17. júla 2013 0:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.