reklama

Prvý augustový týždeň bude patriť v Trnave najväčšiemu ženskému tenisovému turnaju na Slovensku

V Trnave vrcholia prípravy na významný tenisový sviatok. Od 1. do 7. augusta sa bude hrať na troch antukových dvorcoch vynoveného areálu TC Empire Trnava na Ulici Jána Hajdóczyho najväčší tohtoročný turnaj tenistiek v rámci Slovenska. Jeho dotácia je 50 000 USD. Predošlé dva ročníky sa hrali s polovičnou dotáciou.

Sandra Záhlavová príde do Trnavy obhajovať triumf z minulého roka

Divákov, ktorí majú vstup zdarma, akiste priláka do hľadiska už kvalifikácia 32 tenistiek. Začne sa v nedeľu 31. júla o jedenástej hodine na štyroch dvorcoch.

Riaditeľská taktovka 3. ročníka turnaja Empire Trnava Cup patrí Ing. Tomášovi Bolemanovi, členovi predstavenstva akciovej spoločnosti TC Empire Trnava: „Na základe akceptačného listu už poznáme menoslov 22 hráčok hlavného turnaja dvojhry. Vlaňajšie prvenstvo príde obhajovať česká reprezentantka Sandra Záhlavová. Medzi už známymi piatimi Slovenkami sa predstaví aj jej finálová súperka Lenka Juríková. Z kvalifikačného zápolenia 32 tenistiek vzíde šesť mien a hlavnú tridsaťdvojku doplníme pridelením štyroch voľných kariet.“


Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2011 10:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.