reklama

Pred zápasom Spartaka s Lokomotivom Moskva bude nasadených 200 policajtov

Na večerný duel Európskej ligy medzi trnavským Spartakom a ruským tímom Lokomotiv Moskva bude dohliadať 200 policajtov.

„Na dodržiavanie verejného poriadku dohliadnu v súvislosti s futbalovým stretnutím okrem policajtov z Trnavského kraja aj kolegovia z Trenčianskeho a Nitrianskeho kraja. Pred týmto duelom nie sú plánované žiadne uzávierky ulíc ani obmedzenia v doprave. Polícia obmedzí dopravu len v operatívne v prípade, že si to vyžiadajú okolnosti,“ uviedol hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Ilustračné foto

Manažér Spartaka Trnava Marián Černý upozorňuje fanúšikov, aby prišli na zápas radšej s dostatočným predstihom. Predstavitelia klubu predpokladajú, že Štadión Antona Malatinského s kapacitou 18-tisíc sedadiel bude zaplnený. Brány sa otvárajú už tri hodiny pred úvodným hvizdom, teda o 16. hodine.

Z Moskvy sa očakáva príchod niekoľkých desiatok priaznivcov ruského klubu.  Spartak nastúpi na zápas s dvojgólovým mankom, keď pred týždňom podľahol svojmu súperovi 0:2.

Vodičom každopádne odporúčame, aby sa v čase medzi 18. – 19. h a 20.45 – 21.15 h radšej vyhli cestám v okolí štadióna.

Ulož ako PDF
Napísal 25. augusta 2011 11:48. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pred zápasom Spartaka s Lokomotivom Moskva bude nasadených 200 policajtov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.