reklama

Lenka Filipová bude koncertovať v priestoroch trnavskej Baziliky sv. Mikuláša

Začiatkom jesene sa v Trnave uskutoční koncert stálice populárnej a klasickej hudby, českej speváčky a gitaristky Lenky Filipovej v triu s gitaristom Mirkom Linhartem a írskym harfistom Seanom Barrym.

Vystúpenie je súčasťou série koncertov, ktorá sa uskutoční v troch slovenských mestách pod názvom „Jeseň v kostoloch s Lenkou Filipou“.

Lenka Filipová

Foto: archív agentúry ARD

Živý koncert sa podľa organizátorov ponesie v príjemej atmosfére, bude pestrý a nabitý emóciámi. Základom repertoáru je výber známých piesní zo všetkých doteraz vydaných albumov. Vystúpenie obľúbenej hudobníčky obohatia ukážky z gitarovej klasiky, francúzskeho šansónu a írskych ľudových piesní.

Priestor Baziliky sv. Mikuláša, kde sa koncert uskutoční, nepochybne prispeje k umocneniu umeleckého zážitku.

Lenku Filipovú a jej umenie si môžete vychutnať v piatok 23. septembra o 20.00 hodine v Bazilike sv. Mikuláša v Trnave. Cena vstupenky je 12 eur v predpredaji, pred koncertom v kostole zaplatíte 13 eur.

Predpredaj vstupeniek sa uskutoční v Trnavskom informačnom servise TINS pod mestskou vežou.

Okrem Trnavy sa Lenka Filipová predstaví v priestoroch Evanjelického kostola v Banskej Bystrici (21. septembra) a v nitrianskej Synagóge (22. septembra).

Ulož ako PDF
Napísal 31. augusta 2011 14:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Lenka Filipová bude koncertovať v priestoroch trnavskej Baziliky sv. Mikuláša”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.