reklama

Polícia pátra po svedkoch nehody medzi nákladným autom a cyklistkou

Okresný dopravný inšpektorát v Trnave sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc pri objasnení dopravnej nehody so zranením.

Nehoda sa stala v Trnave v piatok 16. septembra 2011 približne o 15.20 hod., na križovatke ulíc T.Vansovej – Štefana Moyzesa – Okružné námestie.

K nehode došlo medzi nákladným vozidlom VOLVO modrej farby, ktoré odbočovalo z ulice Štefana Moyzesa na ul. T. Vansovej smerom na Kamenný mlyn a cyklistkou (1971), jazdiacou na červenom horskom bicykli z ulice Štefana Moyzesa smerom na Okružné námestie.

Nákladné Volvo odbočovalo z Moyzesovej ulice (na snímke vľavo) na ulicu T. Vansovej doprava na Kamenný mlyn

Ilustračné foto: norc

Nakoľko v čase dopravnej nehody sa na mieste nachádzalo množstvo ľudí a bola hustá premávka, polícia prosí prípadných svedkov uvedenej nehody, aby sa prihlásili na tel. čísle 0961 10 3521 alebo na čísle 158.

Za poskytnuté údaje k predmetnej nehode vopred ďakujeme.

Martina Kredatusová
hovorkyňa KR PZ v Trnave


Ulož ako PDF
Napísal 20. septembra 2011 0:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.