reklama

Dni dobrovoľníctva v Trnave sprevádzala výstava fotiek

Nadšenci inovatívnych a mládežníckych pohľadov na okolie prostredníctvom fotoobjektívu sa stretli 22. septembra 2011 v priestoroch západného krídla radnice v Trnave. Neboli to len tak náhodní mladí ľudia. Ich spoločné pôsobenie zabezpečovala Rada mládeže Trnavského kraja. Podporiť svojou účasťou ich prišiel aj primátor mesta Trnava Vladimír Butko, prednosta obvodného úradu v Trnave Jozef Klokner, predseda Rady mládež Slovenska Ondrej Gallo a ďalší. Program vernisáže fotografií z mládežníckej výmeny s názvom „Out of choice volunteer“ (dobrovoľník z presvedčenia) otvoril príhovorom podpredseda Rady mládeže Trnavského kraja Tibor Iró.

Fotografie znázorňovali účastníkov mládežníckej výmeny, ktorí si dobrovoľníctvo vyskúšali na vlastnej koži, ale aj atmosféru podujatia. Vďaka netradičnému prostrediu, kde sa mnohí pohybovali, vznikli veľmi originálne pohľady na okolie. Celou výstavou, ktorá bola otvorená pre verejnosť počas dní dobrovoľníctva (23. a 24. septembra), chceli organizátori i samotní účastníci podčiarknuť význam dobrovoľníctva a spropagovať Európsky rok dobrovoľníctva.

Tento projekt bol financovaný s podporou Európskej komisie. Táto publikácia (dokument) reprezentuje výlučne názor autora a Komisia nezodpovedá za akékoľvek použitie informácii obsiahnutých v tejto publikácii (dokumente).

Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2011 6:20. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.