reklama

Talentovaná stolná tenistka Kukuľková skvele reprezentovala na prestížnom európskom turnaji

Tridsaťdva najlepších stolných tenistov a tenistiek Európy do 11 rokov zohralo v belgickom Blegny šiesty ročník najprestížnejšieho turnaja starého kontinentu Stiga Masters Minimes 2011.

Po prvý raz tu mala zastúpenie aj Trnava. Reprezentovala ju hráčka KST Viktória Tatiana Kukuľková, ktorá sa na turnaj prebojovala ako jedna z dvoch Sloveniek spolu s Emou Labošovou (Valaliky) postupom z turnaja EuroMiniChamp`s 2011 konaného tento rok v Štrasburgu.

Tatiana (vľavo) s druhou Slovenkou na turnaji Emou Labošovou, na obrázku dolu počas zápasu

Foto: František Solár

„Tatiana vybojovala tri víťazstvá a šesť prehier, no bohužiaľ prehrala v koncovkách štyri výnimočne tesné zápasy, ktoré jej mohli vyniesť omnoho vyššie umiestnenie. Obsadila dvanástu priečku, ktorá v konkurencii najlepších hráčok Európy znamená naozaj skvelé umiestnenie. Samotná účasť na podujatí takéhoto rozmeru a k tomu niekoľko víťazných stretnutí je výnimočnou skúsenosťou v živote každého športovca. Tatiana zohrala vynikajúci turnaj, ktorý ju posunie herne určite ďalej a bude zároveň pôsobiť veľmi pozitívne v nasledujúcej tréningovej príprave a ďalšom športovom raste,“ zhodnotil tréner Ivan Peko.

Celkové víťazstvá na turnaji si vybojovali hráči Rumunska Rarez Sipos a Andrea Dragoman.

(ip)


Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2011 23:29. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.