reklama

Spoločenstvo Tulipánci pripravuje cez víkend celonočné modlitbové stretnutie

Celonočné modlitbové stretnutie 2011 pripravuje Spoločenstvo Tulipánci na sobotu 29. októbra v priestoroch Kostola Najsvätejšieho Srdca Ježišovho na trnavskom Tulipáne.

Akciu plnú hudby a spevu odštartuje modlitba ruženca o 17. 20 hodine, stretnutie ukončia omšou so začiatkom o 2. hodine v noci.
Počas omše zaznejú  gospelové piesne v štýle reggae v prevedení speváckeho zboru Tulipánci. Živý prenos z podujatia odvysiela Arcidiecézna internetová televízia tv.abu.sk, rovnako aj web Spoločenstva www.tulipanci.sk.

Celý večer sa bude niesť na tému Pravda, podľa biblického citátu „Poznajte pravdu a pravda vás vyslobodí.“ Prekvapením bude aj hip-hopové tanečné vystúpenie taktiež na tému pravda.

Kompletný program:

18.00 – Diamant Modranka (omša)
19.15 – Marek Novotný (chvály)
20.15 – Kopančári (hudba)
21.00 – svedectvo chalanov z komunity Čenakolo (+scénka)
22.00 – pauza
22.30 – Kamil Žiška, Jakub a Filip Hittrichovci, Peter a Anna Cagaloví, Andrej Proks (umelecká meditácia)
23.45 – Michal Štofej (DJ/VJ, live act)
00.30 – Spektrum
01.15 – Agappe
02.00 – Tulipánci (omša)

Informácie o podujatí nájdete aj na Facebooku.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 25. októbra 2011 18:26. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.