reklama

Nasťahovala sa do bytu, z ktorého ju vysťahoval exekútor

Sedemdesiatriročnú Anežku nechal pred časom exekútor vysťahovať z bytu na Coburgovej ulici. Úradnému rozhodnutiu sa však odmietla podvoliť a do bytu sa vrátila. Neoprávnene.

Pohľad do bytu, kam sa 73-ročná žena napriek exekúcii nasťahovala aj so štyrmi deťmi

„V utorok 22. novembra bola hliadka MsP Trnava vyslaná Coburgova ulicu, aby riešila prípad neoprávneného obsadenia bytu. Hliadka na mieste zistila, že žena sa do bytu nasťahovala spolu so štyrmi deťmi a byt odmieta opustiť. Pani bude za svoje konanie ďalej riešená,“ informovala Mestská polícia v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 27. novembra 2011 23:27. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.