reklama

Požiar v Stredisku sociálnej starostlivosti spustošil byt

Materiálne škody vo výške štyritisíc eur spôsobil požiar bytu na sídlisku Družba. Oheň sa začal šíriť z prvého poschodia Strediska sociálnej starostlivosti v nedeľu 27. novembra krátko po 15. hodine.

V čase príjazdu štvorčlennej hasičskej jednotky sa majiteľka v byte nenachádzala. Veliteľ pre zložitosť zásahu povolal ďalších troch hasičov.

Foto: HaZZ Trnava

„Na lokalizáciu a likvidáciu bol použitý nástenný hydrant. V prítomnosti polície zásahová jednotka otvorila dvere bytu. Požiar zachvátil jednu izbu, pre značné zadymenie boli použité dýchacie prístroje. Zhorený nábytok hasiči vyhadzovali z okna, po bytovkou bol dohášaný vysokotlakým prúdom. Na miesto požiaru sa dostavil správca bytu, ktorému bol byt odovzdaný,“ informoval o zásahu hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Zásah trval približne 90 minút. Príčinou vzniku požiaru bola manipulácia s otvoreným ohňom.

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2011 9:46. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.