reklama

Požiar Na hlinách spôsobila neopatrná fajčiarka

Osem hasičov s pomocou troch vozidiel vrátane vysokozdvižnej plošiny zasahovali v stredu 25. mája popoludní pri požiari na trnavskom sídlisku Hliny.

Ilustračné foto: KR HaZZ Trnava

Podľa vyjadrenia hovorcu KR HaZZ v Trnave Ivana Peťka požiar v jednom z obytných domov spôsobila majiteľka bytu. „Fajčila na balkóne a od nedopalku cigarety vznikol požiar, ktorý sa rozšíril aj do časti bytu. Predbežne odhadnuté materiálne škody dosiahli výšku približne 2500 eur, vinníčke bola navyše uložená poriadková pokuta,“ informoval Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2011 14:40. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.