reklama

Požiar v Bielom Kostole zničil garáž, jeden človek skončil v nemocnici

V piatok 11. februára pred 19. hodinou bol ohlásený požiar v areáli bývalého Poľnohospodárskeho družstva v Bielom Kostole. Oheň podľa informácií zastupujúcej hovorkyne KR HaZZ v Trnave Tatiany Knapovej zasiahol objekt autoopravovne. Na likvidáciu požiaru boli vyslané dve hasičské autá zo základne Okresného riaditeľstva HaZZ v Trnave.

„V budove sa nachádzali vysokotlakové nádoby s rôznymi plynovými náplňami a nádoby s olejmi a inými presne nezistenými kvapalnými látkami. Zasahujúci hasiči museli nádoby vyniesť mimo dosahu požiaru, pretože hrozil výbuch,“ uviedla T. Knapová. Pri likvidácii požiaru boli použité dýchacie prístroje.

Jedna osoba utrpela následkom požiaru popáleniny II. a III. stupňa na 70 percentách tela.
Majiteľovi objektu vznikli priame materiálne škody vo výške 69-tisíc eur.

Interiér servisu oheň totálne zničil

Foto: KR HaZZ v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 12. februára 2011 13:07. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.