reklama

Víkend na Vianočných trhoch: cigánska muzika, horúce rytmy aj stále svieži Old Boys Jazz Band

Horúce španielske rytmy, cigánske šlágre, ale aj vlastná interpretácia známych hitov – taký bol sobotný večer na Vianočných trhoch.

Na pódiu sa ako prvý predstavil talentovaný hudobník Marco Pillo, externý spolupracovník populárnych Cigánskych diablov. Svoj prirodzený talent v súzvuku so študovaným muzikantstvom dokázal Marco aj napriek chladnému počasiu, ktoré hraniu na španielku nie je práve naklonené, ponúknuť v plnej kráse. Zaplnený stan na Trojičnom námestí jeho osviežujúce vystúpenie plné energie príjemne rozohrialo.

Marcovi prišiel ako prekvapenie večera sekundovať jeden z najlepších slovenských interpretov rómskych piesní Ľubo Virág. Šéf kapely VIP Gipsy potešil prítomných niekoľkými známymi hitovkami, rovnako tak skladbami zo svojho ostatného albumu.

VIDEO:

Nedeľa patrila na Vianočných trhoch domácim nestorom trnavskej hudobnej scény – nestarnúcim Old Boys Jazz Band.

Eugen Nemeš, Marián Mrva, Viliam Hudcovič, Karol Bodorík, Milan Novák a speváčka Michaela Bobeková previedli publikum cez lahodné swingové či jazzové melódie až do prvej polovice 20. storočia, nechýbali ani mnohé nesmrteľné hitovky z 50. či 60. rokov. „Mládencom“ neprekážalo ani chladné novembrové počasie a z pódia sa im nechcelo ani po bezmála dvoch hodinách.

VIDEO:

Klobúk dolu za ich výkon. Ale napokon, nič iné sme od rokmi overenej značky O.B.J.B. ani neočakávali :-)

Fotogaléria zo soboty a nedele:

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2011 2:49. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Víkend na Vianočných trhoch: cigánska muzika, horúce rytmy aj stále svieži Old Boys Jazz Band”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.