reklama

Do centra mesta dnes príde Mikuláš. Čakajú ho až tri zastávky

V pondelok 5. decembra 2011 po 16. hodine sa objaví na trnavskej pešej zóne v sprievode svojich asistentov anjela a čerta Mikuláš.
Tento rok bude mať podľa našich informácií pomerne veľa práce.

Približne o 16.15 hodine sa s prispením Mikuláša rozsvieti vianočný strom a svetelná výzdoba na Hlavnej ulici, následne sa prihovorí deťom z balkóna radnice. V zhone, ktorý na Mikuláša a jeho suitu istotne čaká, možno rozdá aj zopár sladkých darčekov.


Vianočný strom na pešej zóne

Ilustračné foto

Po 17. hodine sa objaví Mikuláš aj na hlavnom pódiu Vianočných trhov na Trojičnom námestí. Tu na neho čaká približne 30-minútový program.

Svoju púť trnavskými ulicami ukončí v spartakovskom stane pri dome kultúry, kde od 18. hodiny poteší ďalšie trnavské deti.

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2011 0:01. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.