reklama

Vianočný strom na pešej zóne rozsvietil Mikuláš so svojimi pomocníkmi

Ešte predtým, ako v noci povykladal dobroty do topánok poslušných detí, stihol Mikuláš v stredu večer aj tradičnú jazdu centrom Trnavy.

Najprv za asistencie anjelov, čertov a historickej muziky rozsvietil Mikuláš krátko po 17. hodine vianočný strom na Hlavnej ulici, potom porozdával za vrecia sladkostí pred trnavskou radnicou, kde na jeho sprievod ťahaný dvoma koňmi čakali stovky detí.

Približne hodinový program zakončil Mikuláš jazdou na koči a pozdravil aj návštevníkov Vianočných trhov na Trojičnom námestí.

Tohtoročného Mikuláša pripravilo mesto Trnava v spolupráci s Kompániou trnavských žoldnierov.

Fotogaléria:
Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2012 11:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vianočný strom na pešej zóne rozsvietil Mikuláš so svojimi pomocníkmi”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.