reklama

V Trnave napadol prvý sneh až tri dni pred Vianocami

Neobykle neskoro, až v stredu 21. decembra, prišlo do Trnavy prvé sneženie tejto zimy. Od približne piatej ráno do 12. hodiny napadlo v meste asi 5 centimetrov snehu.

Spoločnosti TT-Komfort a .A.S.A Trnava poslali do ulíc všetky dostupné mechanizmy.

Od približne 5.30 hodiny začali s čistením trnavských ulíc všetky stroje okrem tých, ktoré sú určené na odhŕňanie väčších návalov snehu,“ informoval vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

Spočiatku len slabé sneženie začalo predpoludním naberať mierne na intenzite, napriek tomu je dopravná situácia stabilizovaná. Hlavné ťahy sú väčšinou mokré s kašovitou vrstvou snehu.
Biela pokrývka v hrúbke približne 2-3 cm sa drží na menej frekventovaných cestách v okrajových častiach mesta.

Na ďalšie tri dni predpovedajú meteorológovia denné teploty v rozmedzí od 1 do 5 stupňov nad nulou, slabšie snežiť môže ešte v noci z piatka na sobotu 24. decembra.

Fotogaléria – streda 21. december 10.00 – 11.45 h

Ulož ako PDF
Napísal 21. decembra 2011 12:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.