reklama

Podľa meteorológov príde prvý sneh do regiónu Trnavy už o pár hodín

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal v piatok 26. novembra výstrahu 1. stupňa pred snežením a tvorbou snehových jazykov a závejov platnú aj pre región Trnavy a okolité okresy Bratislava, Pezinok, Hlohovec, Piešťany, Senec, Galanta, Šaľa a Dunajská Streda.

Počas minulej zimy zasypal sneh trnavské cesty hneď niekoľkokrát

V čase od 26. novembra 21.05 hodiny do 27. novembra 15.05 hodiny spadne podľa SHMÚ 1 až 7 cm nového snehu.  Meteorológovia tiež upozorňujú, že aj v okolí Trnavy sa môžu tvoriť na cestách snehové jazyky.

„Predpokladaná výška nového snehu je v danej ročnej dobe a oblasti bežná, ale môže spôsobiť škody menšieho rozsahu. Tvorba snehových jazykov a závejov predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre dopravné aktivity,“ vystríha SHMÚ.

Ulož ako PDF
Napísal 26. novembra 2010 20:45. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.