reklama

Trnavčania vzdávajú hold V. Havlovi pri pamätnej doske k Novembru ’89

Na zosnulého Václava Havla spomínajú aj Trnavčania. Pietne miesto vzniklo vo štvrtok 22. decembra na Trojičnom námestí pred Divadlom Jána Palárika.

Podobizeň bývalého československého a prvého českého prezidenta vystavili spomínajúci symbolicky v blízkosti pamätnej tabule, ktorá pripomína udalosti z novembrových dní roku 1989.Pietne miesto založili priaznivci V. Havla pred budovou divadla

Ako každý človek aj Václav Havel mal svoje chyby, ale myslím si, že si plne zaslúži pozornosť a úctu, ktorú mu prejavujú ľudia v Čechách, na Slovensku, a vlastne po celom svete. Bude mi veľmi chýbať, politikov a slušných ľudí ako bol on, je dnes už hrozne málo,“ vyznala sa pani Ľudmila krátko po tom, ako pri Havlovej fotografii zapálila sviečku.

Ulož ako PDF
Napísal 23. decembra 2011 16:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavčania vzdávajú hold V. Havlovi pri pamätnej doske k Novembru ’89”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.