reklama

Billa sa bráni zneužívaniu parkoviska. Na Hospodárskej postavila rampy

Bezplatnému parkovaniu pri supermarkete Billa na Hospodárskej ulici odzvonilo. Aspoň pre tých vodičov, ktorí využívali parkovisko situované v dotyku centra na celodenné parkovanie v snahe vyhnúť sa plateniu jednoeurového poplatku za vjazd do historického centra.

Spoločnosť Billa v minulých dňoch umiestnila na oboch vstupoch a výjazdoch z parkoviska automatické rampy. Zákazníci, ktorí si prídu nakúpiť, dostanú pri vstupe parkovací lístok. Pokiaľ opustia parkovisko do jednej hodiny, parkovanie budú mať zadarmo.Automatické rampy začnú fungovať v priebehu februára

Týmto opatrením vychádzame v ústrety našim zákazníkom. Na čas potrebný na nákup budú mať parkovanie stále bezplatné ako doteraz. Inštalácia rámp má zamedziť zneužívaniu parkoviska. Pravidelne sa stávalo, že parkovisko bolo zaplnené už od skorých ranných hodín a zákazníci prichádzajúci na nákup nenašli voľné miesto. Veríme, že po zavedení tohto spôsobu parkovania sa súčasný stav zlepší,“ vysvetlili nám pracovnícu supermarketu.

Konkrétny termín spustenia nového systému do praxe zatiaľ nie je známy, ale je predpoklad, že rampy začnú fungovať už o pár dní. Pracovníci supermarketu zatiaľ nevedeli konkretizovať, aký poplatok budú platiť tí vodiči, ktorí prekročia hodinový bezplatný limit.

Ulož ako PDF
Napísal 1. februára 2012 11:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Billa sa bráni zneužívaniu parkoviska. Na Hospodárskej postavila rampy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.