reklama

Kontroverzný projekt Leonardo je pred dokončením. Pozrite sa, ako vyzerá zvnútra

Na Hollého ulici finišuje výstavba rezidenčného domu Leonardo.

Objekt je situovaný v severovýchodnej časti historického jadra mesta Trnava. Obklopuje ho palácová zástavba univerzitných budov, Arcibiskupský úrad či ranobarokový Chrám sv. Jána Krstiteľa.

Podľa investora má ponúkať „vyvážený mix navzájom sa dopĺňajúcich funkcií ako obchod, služby, administratíva a bývanie”. Realizácia projektu začala ešte v roku 2009. Ukončenie je plánované na jar 2012.


Interiéry objektu ponúkajú jedinečné výhľady na historické centrum

Architektúra projektu vyvoláva protichodné reakcie. Trnavčania si nevedia zvyknúť na použitú titánzinkovú fasádu, úradom prekážajú aj bohaté presklené priestory. Naopak, architekti či priaznivci moderného dizajnu projekt oslavujú pre jeho odvážnosť, poukazujú aj na ukážkovú symbiózu pôvodnej a novej architektúry v spoločnom priestore. Tak, ako je to bežné vo svete, historické centrá známych svetových miest nevynímajúc.

Investor ponúka na predaj do osobného vlastníctva byty, obchodné aj administratívne priestory. V minulých dňoch sme mali možnosť zoznámiť sa s interiérmi rezidencie.

Prehliadku vnútorných priestorov môžete absolvovať spolu s nami prostredníctvom fotogalérie.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 14. februára 2012 10:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kontroverzný projekt Leonardo je pred dokončením. Pozrite sa, ako vyzerá zvnútra”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.