reklama

Kaviareň Pastis na Trojičnom námestí získala po renovácii nový šat

Známa trnavská kaviareň PASTIS na Trojičnom námestí je opäť v prevádzke. Podnik v druhej polovici januára zatvorili, aby sa mohol podrobiť „ozdravovacej“ kúre v podobe kompletnej renovácie interiérov.

Už s viditeľne modernizovanou podobou privítal nový PASTIS prvých zákazníkov 25. februára, teda štyri týždne po tom, ako začali stavebné úpravy.

V podstate tu nezostal kameň na kameni. Opravili, vymenili a zrenovovali sme drvivú väčšinu interiérovej časti kaviarne,“ priblížil prevádzkovateľ PASTIS-u.Vstupná, nefajčiarska časť kaviarne

Útulná kaviarnička získala modernejšiu tvár aj v podobe nového svetelného barového pultu, podláh či štýlových nástenných malieb. Príjemnú atmosféru podniku podčiarkuje nové originálne podsvietenie interiérov s premenlivým tokom jemných pastelových farieb.

Pre fajčiarov slúži štýlové átrium zariadené v kombinácii pôvodnej architektúry, s nádherne presvetlenou strechou, ktoré dopĺňajú moderné obrazy.

V krátkom čase pripravujeme sprevádzkovanie vinárničky v zadnej časti podniku, kde zákazníici nájdu širokú ponukou kvalitných vín z domácej aj zahraničnej produkcie,“ doplnil prevádzkovateľ.


Kaviareň PASTIS bude okrem klasickej ponuky alko a nealko nápojov či tradične skvelej kávy ponúkať svojim zákazníkom aj naďalej obľúbené čerstvé croissanty vlastnej výroby, rovnako tu nájdete čerstvé ovocné štavy.

Od 1. apríla kaviareň sprevádzkuje letnú terasu.

Otváracie hodiny:

Pondelok – Štvrtok 7.30 – 22.00
Piatok – Sobota 7.30 – 02.00
Nedeľa 14.00 – 22.00

Ďalšie informácie získate aj na facebookovskej stránke kaviarne.

(reklamný článok)

Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2012 7:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.