reklama

Novinky v Pastise na námestí: ešte útulnejšie átrium, presso za euro a skvelé párty

inzercia

Trnavská kaviareň Pastis na Trojičnom námestí pripravila pre svojich zákazníkov príjemné prekvapenia a novinky.

Tou prvou je otvorenie zrekonštruovanej časti zadného átria. Príjemné a veľmi originálne priestory, dýchajúce pravou atmosférou historickej Trnavy, prešli v minulých dňoch úpravami, ktoré prinášajú návštevníkom podniku ešte viac pohodlia a príjemnej atmosféry.

Ďalšou pozitívnou novinkou je spustenie akcie “Espresso za 1,00 euro”.

Je to naozaj tak, aj v centre mesta si môžete vychutnať výbornú kávičku za jediné euro. Akcia v Pastise začala platiť už vo štvrtok 11. októbra.

Prevádzkovatelia obľúbenej kaviarne plánujú od 18. októbra spustiť projekt študentských párty.
Úvodnou akciou bude už vo štvrtok 18. októbra od 21. hodiny sprevádzať DJ Stanley. Okrem dobrej zábavy sú pripravené aj akciové drinky (Smirnoff, Spiš Original a iné) za cenu 1,11 euro.

Zabaviť sa v Pastise môžete už túto sobotu 13. októbra.

DJ Elier prináša do podniku tanečný animačný program, lákadlom je tiež akciový drink Cuba Libre. Na žúre nebude chýbať vynikajúca tanečná hudba či tradične skvelá obsluha.

Kaviareň PASTIS okrem klasickej ponuky alko a nealko nápojov či skvelej kávy ponúka svojim zákazníkom aj obľúbené čerstvé croissanty vlastnej výroby, rovnako si tu vychutnáte čerstvé ovocné štavy.

Ak chcete byť informovaní o novinkách v Pastise, pripojte sa prostredníctvom fan page na Facebooku.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2012 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.