reklama

V trnavskom divadle otvorili kaviareň Bezkydov s terasou na námestí

Prízemie Divadla Palárika sa premenilo na kaviareň Bezkydov.

Divadlo Jána Palárika, zriaďovateľom ktorého je Trnavský samosprávny kraj, otvorilo 6. júna 2019 vo foyeri historickej budovy kaviareň Bezkydov.

Názov odkazuje na pseudonym dramatika Jána Palárika – Beskydov – ako aj na odporúčanie rozprávať a konať rozumne.

FOTO: Yanick Photography

Divadelná kaviareň je otvorená denne od 9. do 22. hodiny, počas víkendov od 15. do 22. hodiny, prípadne v závislosti od programu divadla.

Návštevníci môžu využiť nielen vnútorné priestory, ale aj vonkajšiu terasu na Trojičnom námestí.

Slávnostné otvorerenie kaviaren obstaral trnavský župan Jozef Viskupič v spoločnosti riaditeľky Divadla Palárika Zuzany Šajgalíkovej a prevádzkovateľa Jozefa Adama.

Viskupič podľa TASR na otvorení vyjadril radosť, že sa myšlienku, ktorá zrela už dlhšie, podarilo zrealizovať.

„Teší ma sledovať, ako tento kultúrny stánok dostáva novú tvár. Bude teraz žiť, ako sme sa snažili, na dennej báze, divadlo bude ‚vytiahnuté‘ aj so svojou atmosférou na námestie a stane sa súčasťou pulzujúcej pešej zóny Trnavy,“8. júna 2019 uviedol pre agentúru TASR J. Viskupič.

Ulož ako PDF
Napísal 10. júna 2019 8:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V trnavskom divadle otvorili kaviareň Bezkydov s terasou na námestí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.