reklama

Zvolenčan zaparkoval na prechode pre chodcov, zaslúžená „odmena“ ho neminula

Ani zúfalá situácia s parkovaním na trnavskom sídlisku Hliny nemôže ospravedlniť spôsob parkovania, aký predviedol v utorok 13. marca vodič Seatu Ibiza so zvolenským evidenčným číslom.

Foto: Tomáš Köppl

Hoci možno predpokladať, že vodič zastavil auto v čase, kedy bolo parkovisko aj stredový rad zaplnené do posledného miesta – a medzitým všetky autá svoje miesta opustili – čo spôsobilo, že parkovanie Seatu vyzeralo ako päsť na oko, ospravedlniť tento spôsob parkovania jednoducho nejde.

Drzo odstavenú Ibizu preto ozdobili mestskí policajti zaslúženou papučou.

Ale čo čakáte, keď zaparkujete ako idiot…

Ulož ako PDF
Napísal 13. marca 2012 12:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zvolenčan zaparkoval na prechode pre chodcov, zaslúžená „odmena“ ho neminula”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.