reklama

Prácu v Rakúsku nezískali, prišli aj o peniaze za jej sprostredkovanie

Policajný vyšetrovateľ obvinil 26-ročného Trnavčana z podvodu.

Podľa vyjadrenia krajského policajného hovorcu Michala Hanusa muž ponúkal prostredníctvom internetového portálu ponúkal brigádnicku prácu v Rakúsku ma mesačný plat vo výške 1500 eur mesačne.

V priebehu komunikácie so záujemcami žiadal poplatky za sprostredkovanie práce. Dvaja záujemcovia vo veku 21 rokov zaslali obvinenému mužovi prostredníctvom šekovej poukážky 287 eur. Žiadna práca im však sprostredkovaná nebola. V minulosti už trestanému mužovi za tento skutok hrozí trest odňatia slobody až na dva roky,“ uviedol M. Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 16. marca 2012 10:43. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.