reklama

Festival Frejm: Peter Krištúfek a Ondřej Vavrečka

Festival študentskej tvorby Frejm pripravil na začiatok budúceho týždňa dve podujatia, ktoré by mohli osloviť aj širokú verejnosť.

Obe sa budú konať v kine Oko na Námestí J. Herdu, teda kúsok od centra mesta. Začiatok je vždy o 18:30 a vstupné sa vyberať nebude.

V pondelok 26. marca to bude slovenské premiéra celovečerného dokumentu Ultimum Refugium mladého českého režiséra Ondřeja Vavrečku, po filme bude nasledovať diskusia s autorom.
V utorok 27. marca do Trnavy zavíta populárny spisovateľ a režisér Peter Krištúfek, ktorý mal nedávno v kinách svoj prvý celovečerný film Viditeľný svet.

Hovoriť bude o svete literatúry a filmu, o tom ako v ňom uspieť a o svojej tvorbe.

Informácie o festivale nájdete na:
www.frejm.sk
facebok.com/FestivalFrejm

Do konca marca je v Západnom krídle Radnice verejnosti prístupná výstava fotografií 10 študentov Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave FotoFrejm 3.

Ulož ako PDF
Napísal 26. marca 2012 7:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.