reklama

Frejm – 3. ročník festivalu študentskej tvorby

Je to už 10 rokov, čo sa na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM v Trnave (FMK) organizuje podujatie Frejm. Na začiatku ako prehliadka najnovších filmov študentov, neskôr dokonca súťažná. Od roku 2009 už ako multimediálny festival. Bohatý program je prístupný aj pre verejnosť bezplatne.

V treťom ročníku festivalu študentskej tvorby Frejm sa návšteníci môžu tešiť na projekcie najlepších študentských filmov zo Slovenskej a Českej republiky, besedy so zaujímavými hosťami, prednášky odborníkov na film a kultúru, literárny večer, hudobnú párty, výstavu fotografií, projekcie celovečerných i strednometrážnych dokumentárnych filmov a tradičnú Súťaž nových filmov.

Festival sa bude konať od 14. do 28. marca na pôde Fakulty masmediálnej komunikácie. Podrobnosti o programe a jednotlivých hosťoch nájdete na www.frejm.sk.

Tešíme sa na vašu účasť.

Ulož ako PDF
Napísal 8. marca 2011 9:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Frejm – 3. ročník festivalu študentskej tvorby”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.