reklama

Výstava FotoFrejm od 5. marca na radnici

Výstava fotografií FotoFrejm 4 je súčasťou multimediálneho festivalu Frejm študentov Univerzity sv. Cyrila a Metoda. Jeho úlohou je vytvárať príležitosti pre ich tvorivý rozvoj. V tomto roku prejavilo záujem vystavovať 35 študentov.

Vybraných bolo desať z nich a každý dostal priestor odprezentovať šesť svojich autorských fotografií.

Vernisáž výstavy sa uskutoční 5. marca o 17. hodine a verejnosti budú práce študentov Fakulty masmediálnej komunikácie prístupné v priestoroch Západného krídla radnice až do 26. marca vždy v utorok a štvrtok.

Na FotoFrejme 4 vystavujú títo študenti: Dávid Beran, Dia Takácsová, Diana Čermáková, Diana Madarászová, Dušana Dingová, Ivana Šidlová, Jozef Pajerský, Kristián Majzlán, Peter Lančarič a Zuzana Tvarošková.

Podrobnejšie informácie o festivale nájdete na:
http://www.frejm.sk

Event:
http://www.facebook.com/events/274222289377344/

Festival Frejm organizujú Fakulta masmediálnej komunikácie UCM a OZ Publikum.sk s podporou Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Plagát:
fotofrejm

Ulož ako PDF
Napísal 4. marca 2013 14:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.