reklama

Vo štvrtok sa začne druhý ročník trnavského festivalu spisovateľov

Trnava bude opäť hostiť to najlepšie, čo ponúkol uplynulý literárny rok. Festival spisovateľov YPSALON v sebe skrýva zaujímavé rozhovory, diskusie, príjemné stretnutia a aj skvelú hudbu. Tri výnimočné večery druhého ročníka festivalu spisovateľov môžete zažiť od 24. až 26. novembra.

Tento raz sa festival presúva do Synagógy, centra súčasného umenia. O svojej literárnej tvorbe prídu porozprávať Tomáš Ulej, Jana Juráňová, Michal Habaj, Katarína Kucbelová, Vanda Rozenbergerová, Daniel Majling, Ján Púček, Peter Balko a Zuska Kepplová.

Hudobnú tvorbu zasa prídu predstaviť Ivana Mer, Pišta Vandal či kapela Saténové ruky. Spestrením festivalu bude diskusia so zakladateľmi vydavateľstva Absynt, multimediálna prednáška Dušana Tarageľa o Petrovi Pišťankovi, ale aj krst knižnej novinky Chlapec s očami ako hviezdy trnavského autora Pera Le Kvet.

V programe nastala na poslednú chvíľu jedna zmena. Reportér a fotograf Andrej Bán sa z pracovných dôvodov festivalu nebude môcť zúčastniť. V programe za neho zaskočí Michal Havran, ktorý predstaví svoju novú knihu Analfabet.

Tak ako pred rokom, aj teraz si môžu návštevníci zakúpiť vstupenky v predstihu.

Predpredajové permanentky sú v predaji v kníhkupectve AF na Štefánikovej 5, ich cena je 7 eur. Permanentka zakúpená na mieste pred začiatkom festivalu bude stáť 10 eur, lístok na jeden deň zas 5 eur.

Podrobný program a profily autorov sú zverejnené na stránke www.ypsalon.sk.

ypsalon_2016ad

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2016 7:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.