reklama

Multifunkčné ihrisko v areáli ZŠ Mozartova bude prístupné každému

Multifunkčné ihrisko v areáli ZŠ Mozartova na sídlisku Prednádražie bude voľne prístupné verejnosti.

Ihrisko spravovalo spolu s telocvičňou športové združenie, no obyvateľom sídliska sa nepáčilo, že väčšinu času je areál uzamknutý, neprístupný a nevyužívaný.

Výbor mestskej časti na Prednádraží preto podľa slov vedúceho kancelárie primátora Pavla Tomašoviča oslovil kompetentných na mestskom úrade v záujme zmeny súčasného stavu.

Systém so zápožičkou športovému združeniu nefungoval tak, ako si mesto predstavovalo. Cieľom je zmeniť situáciu tak, aby ihrisko mohli využívať obyvatelia sídliska,“ poznamenal Tomašovič.

Už o pár dní by malo byť ihrisko, na ktorom sa nachádzajú futbalové bránky aj basketbalové koše, opäť voľne prístupné každému.

O chod areálu sa bude starať školník. Počas dňa bude ihrisko otvorené, zamykať sa bude len na noc,“ konkretizoval.

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2012 10:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Multifunkčné ihrisko v areáli ZŠ Mozartova bude prístupné každému”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.