reklama

V areáli ZŠ Kubinu otvorili nové multifunkčné ihrisko

Multifunkčné športové ihrisko otvorili dnes v areáli Základnej školy Andreja Kubinu v Trnave. Slávnostného aktu sa okrem riaditeľa školy Jozefa Jankoviča zúčastnil aj primátor mesta Štefan Bošnák, regionálna riaditeľka Slovenskej sporiteľne Melinda Czapáriková a ďalší pozvaní hostia.

Zástupkyňa finančnej spoločnosti, ktorá projekt v hodnote 50-tisíc eur financovala prostredníctvom vlastnej nadácie, spolu s trnavským primátorom prestrihnutím pásky ihrisko oficiálne uviedli do prevádzky.
„Veríme, že toto ihrisko bude slúžiť všetkým športovcom a prinesie mnoho príjemných zážitkov. Pri projektovaní sa nezabudlo ani na hendikepovaných, vďaka čomu majú umožnený na ihrisko bezproblémový vstup,“ zhodli sa M. Czapáriková a Š. Bošnák.

Ihrisko je určené pre viacero druhov športov. Je vhodné pre futbal, basketbal, hádzanú, tenis, volejbal, florbal a ďalšie. Slúžiť bude v prvom rade školákom, ale rovnako aj ďalším komunitám,“ ozrejmil J. Jankovič.

Hracia plocha s umelým trávnikom má plochu 600 metrov štvorcových. Moderný povrch je nielen bezpečný, ale nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.
Nadácia Slovenskej sporiteľne odovzdá do užívania do konca novembra ďalších sedem exteriérových ihrísk na celom Slovensku.

Ulož ako PDF
Napísal 19. októbra 2010 13:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.