reklama

TINS pod mestskou vežou bude prevádzkovať Trnava Tourism

Od 1. apríla bude prevádzkovať Trnavský informačný servis (TINS) pod mestskou vežou na Trojičnom námestí novozaložená organizácia destinačného manažmentu Trnava Tourism.

Informáciu potvrdil riaditeľ Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava Miroslav Hrubý.

TINS prechádza od 1. apríla pod organizáciu Trnava Tourism. Nikto z doterajších troch zamestnancov neprijal ponuku nového prevádzkovateľa, všetci podali výpovede,“ konštatoval M. Hrubý.


Sídlo Trnavského informačného servisu

Podľa slov riaditeľa Trnava Tourism Andreja Kotlárika prevádzka TINS-u bude pravdepodobne na niekoľko dní prerušená. „Priestory plánujeme vymaľovať a urobiť menšie dispozičné úpravy. Nemalo by to trvať dlhšie ako dva týždne,“ poznamenal.

Trnava Tourism uskutočnila v minulých dňoch výberové konanie na obsadenie voľných pozícií v turistickej kancelárii.

Plánujeme obsadiť dve pracovné pozície a zvyšok priestoru chceme vykrývať napríklad brigádnicky. Noví zamestnanci TINS budú mať okrem iného za úlohu vytvárať komplexnú databázu atraktivít mesta a regiónu v oblasti kultúrnej, spoločenskej či športovej, budú tiež oslovovať potenciálnych klientov a prezentovať produkty, ktoré Trnava Tourism vytvorí v snahe prilákať do mesta a regiónu viac turistov. Chceme, aby bol TINS živým organizmom, ktorý poskytne návštevníkom všetky dostupné informácie, a zároveň robil aj niečo navyše,“ predstavil zámer fungovania Andrej Kotlárik.

Ulož ako PDF
Napísal 30. marca 2012 11:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “TINS pod mestskou vežou bude prevádzkovať Trnava Tourism”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.