reklama

Oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism vyvíja viacero nových aktivít

Oblastná organizácia cestovného ruchu v Trnave fungujúca od marca tohto roka pod názvom TRNAVA TOURISM spolu s primátorom mesta Trnava, Vladimírom Butkom prijala v piatok 24.8.2012 návštevu štátneho tajomníka rezortu dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Františka Palka.

Predmetom návštevy štátneho tajomníka bol záujem o rozvoj organizácie zameranej na podporu tvorbu produktov cestovného ruchu v Trnave a ich marketing.

OOCR Trnava Tourism sa po niekoľkých mesiacoch svojej existencie a predovšetkým po realizácii série produktových workshopov s predstaviteľmi odvetvia cestovného ruchu jednoznačne udomácňuje v Trnave ako primárny subjekt usilujúci o akceleráciu odvetvia turizmu v našom meste.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Oblastné organizácie cestovného ruchu, akou je TRNAVA TOURISM sú v riadení cestovného ruchu novým prvkom, ktorý kopíruje štandardy ekonomík, v ktorých zohráva CR dôležitú rolu,“ vysvetľuje Katarína Baničová, predsedníčka predstavenstva organizácie. „Dnešná návšteva štátneho tajomníka rezortu dopravy potvrdzuje, že Trnava vytvorením tohto druhu organizácie pochopila význam a potrebu rozvoja turizmu a akceptovala nový a progresívny model riadenia odvetvia,“ komentuje Andrej Kotlárik, výkonný riaditeľ OOCR Trnava Tourism.

OOCR TRNAVA TOURISM hospodári na základe modelu viac zdrojového financovania tento rok s rozpočtom viac ako 140 tisíc EUR a jej zakladajúcimi členmi sú okrem mesta Trnava aj podnikatelia v cestovnom ruchu a obce v regióne Trnavy. Podnikateľskú obec reprezentujú vinári Mrva&Stanko, Terra Parna, hotely Holiday Inn, Hotel Impiq, umeleckú obec Max Gallery, voľnočasové aktivity Olympic Casino, spoločnosť MEDIAFLASH a odvetvie cestovného ruchu spoločnosť Primatour, Klaster Smolenice, OZ TNC a  Ing. Slavomír Dzvoník, sprievodca v cestovnom ruchu. Z obcí trnavského regiónu sú členmi OOCR TRNAVA TOURISM Jaslovské Bohunice, Ružindol, Smolenice, Suchá nad Parnou a Špačince.

Oblastná organizácia cestovného ruchu v Trnave bude o svojich marketingových aktivitách na jeseň a zimu 2012 informovať verejnosť okrem iného aj formou tlačovej konferencie.

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 28. augusta 2012 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

4 komentáre pre “Oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism vyvíja viacero nových aktivít”

  1. 1
  2. 2
  3. 3
    superman says:

    Príde turista do trnavy a prvé kto ho osloví,bude čierny cigán ktorý bude ponúkať zlaté náramkové hodinky za 20 euro…:-)A povie turistovi……tie hodinky stáli 800 euro ale ja vám predám za 20 euro..Kukne turista na hodinky a zistí,že to je podvod…žiadne zlato a ani kov,len čínska umelá hmota…Pôjde po trnave a zistí,že je tam málo ludí a obchody zívajú prázdnotou,kaviarne tak isto…..

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.