reklama

Mesto založí marketingovú centrálu na podporu cestovného ruchu

Pondelňajšie stretnutie na trnavskej radnici za účasti vedúcich predstavitelia mesta, skupiny konzultantov v oblasti marketingu a turizmu, podnikateľov v tomto odvetví, a napokon starostov niektorých obcí regiónu, prinieslo v projekte založenia organizácie destinačného manažmentu nové posuny.

Ustanovujúce valné zhromaždenie smerujúce k modernej organizácii cestovného ruchu by sa malouskutočniť už začiatkom roka 2012.

Mesta Trnava plánuje mesto v spolupráci spolu so zástupcami podnikateľského sektoru turizmu založiť organizáciu destinačného manažmentu (DMO) v roku 2012 a v prvom roku činnosti vynaloží na moderný marketing značky mesta Trnava a na manažment produktov v cestovnom ruchu investíciu vo výške približne 100-tisíc eur.

Ilustračné foto

Organizácia, ktorá má svojimi funkciami kopírovať moderné trendy podpory cestovného ruchu, bude projektom verejného a súkromného partnerstva. DMO sa môže v zmysle platnej legislatívy uchádzať o zdroje svojho financovania aj na Ministerstve dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR.

Kľúčovým momentom ďalších týždňov bude v zmysle informácií poskytnutých konzultantmi, ktorí na projekte s mestom a podnikateľmi spolupracujú, zainteresovanie viacerých obcí z regiónu Trnavy do projektu a realizovať ustanovujúce valné zhromaždenie v januári 2012.

Trnavská samospráva chce vybudovať v spolupráci so súkromným sektorom modernú marketingovú centrálu v snahe o zatraktívnenie ponuky aktívneho vyžitia turistov v meste aj regióne.

Vzhľadom na dynamiku rozbehu tohto projektu sa plné sfunkčnenie organizácie destinačného manažmentu očakáva od prvého kvartálu budúceho roka.

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2011 13:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto založí marketingovú centrálu na podporu cestovného ruchu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.