reklama

Trnava Tourism predstavila vízie, plány, nové logo aj webstránku

Oblastná organizácia cestovného ruchu (OO CR) Trnava Tourism predstavila v priestoroch hotela Holiday Inn produktové línie aj vlastnú vizuálnu identitu a novú internetovú stránku.

Konferencie sa zúčastnil riaditeľ sekcie ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Stanislav Rusinko a Viera Norisová zo Slovenskej agentúry cestovného ruchu.

O cieľoch, motivácii, postupe prípravných prác na spustenie projektu Trnava Tourism a vízii do budúcnosti aj konkrétnych projektoch postupne hovorili predseda predstavenstva OO CR Marián Janov, výkonný riaditeľ Andrej Kotlárik a marketingový manažér Peter Kolišťanik.


Konferencia za účasti pozvaných hostí bola tiež priestorom pre predstavenie a krst nového loga organizácie. Jeho základ vychádza z erbu mesta Trnava. Šestica farieb označuje rovnaký počet samospráv, ktoré sú zakladajúcimi členmi OO CR (Trnava, Suchá nad Parnou, Ružindol, Špačince, Smolenice a Jaslovské Bohunice).

V priebehu júla zorganizuje Trnava Tourism niekoľko workshopov na viaceré témy v oblasti rozvoja cestovného ruchu.

O konkrétnych pripravovaných produktoch budeme vás budeme informovať v samostatnom článku.


Logo oblastnej organizácie cestovaného ruchu

OO CR Trnava Tourism zorganizovala nedávno vínnu cestu po regióne a po prvý raz sprístupnila verejnosti nočný výstup na mestskú vežu.

Ďalšie výstupy sa uskutočnia v piatok 29. a v sobotu 30. júna v čase od 21. do 24. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2012 11:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnava Tourism predstavila vízie, plány, nové logo aj webstránku”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.