reklama

Trnava Tourism predstavila vízie, plány, nové logo aj webstránku

Oblastná organizácia cestovného ruchu (OO CR) Trnava Tourism predstavila v priestoroch hotela Holiday Inn produktové línie aj vlastnú vizuálnu identitu a novú internetovú stránku.

Konferencie sa zúčastnil riaditeľ sekcie ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Stanislav Rusinko a Viera Norisová zo Slovenskej agentúry cestovného ruchu.

O cieľoch, motivácii, postupe prípravných prác na spustenie projektu Trnava Tourism a vízii do budúcnosti aj konkrétnych projektoch postupne hovorili predseda predstavenstva OO CR Marián Janov, výkonný riaditeľ Andrej Kotlárik a marketingový manažér Peter Kolišťanik.


Konferencia za účasti pozvaných hostí bola tiež priestorom pre predstavenie a krst nového loga organizácie. Jeho základ vychádza z erbu mesta Trnava. Šestica farieb označuje rovnaký počet samospráv, ktoré sú zakladajúcimi členmi OO CR (Trnava, Suchá nad Parnou, Ružindol, Špačince, Smolenice a Jaslovské Bohunice).

V priebehu júla zorganizuje Trnava Tourism niekoľko workshopov na viaceré témy v oblasti rozvoja cestovného ruchu.

O konkrétnych pripravovaných produktoch budeme vás budeme informovať v samostatnom článku.


Logo oblastnej organizácie cestovaného ruchu

OO CR Trnava Tourism zorganizovala nedávno vínnu cestu po regióne a po prvý raz sprístupnila verejnosti nočný výstup na mestskú vežu.

Ďalšie výstupy sa uskutočnia v piatok 29. a v sobotu 30. júna v čase od 21. do 24. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2012 11:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnava Tourism predstavila vízie, plány, nové logo aj webstránku”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.