reklama

Trnava Tourism organizuje vínnu cestu po rodinných vinárstvach

Podporiť regionálny cestovný ruch a aj miestnych podnikateľov má za cieľ podujatie Vínna cesta, ktorú organizuje oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism.

Široká verejnosť, a zvlášť milovníci vína, môžu už v sobotu 2. júna navštíviť dve regionálne vinárstva v Suchej nad Parnou a Horných Orešanoch spojené s degustáciou.

Je to vôbec prvá vínna cesta organizovaná Trnava Tourism. Tieto a podobné aktivity samozrejme plánujeme v budúcnosti ďalej rozvíjať,“ poznamenal marketingový manažér Trnava Tourism Peter Kolišťanik.

Pre záujemcov je zabezpečený autobus na parkovisku na Rybníkovej ulici, ktorým sa milovníci vína presunú najprv do krásneho rodinného vinárstva Terra Parna v Ružovej doline v Suchej nad Parnou.

Ďalšou zastavkou je pivnica Vino Dious v Horných Orešanoch. Okrem prehliadky vinárstva a degustácie vín sa účastníci dozvedia aj niečo z histórie.

Výlet bude zakončený v Casino Olympic, kde je pre návštevníkov pripravený welcome drink a rôzne prekvapenia.

V prípade veľkého záujmu plánujeme podobné cesty usporadúvať častejšie a pravidelne,“ pripomenul Kolišťanik.

Autobus bude pristavený na Rybníkovej ulici v sobotu 2. júna o 14. a 16. 30 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2012 8:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.