reklama

Party v hoteli Holiday Inn s kvalitnou muzikou, módnou prehliadkou aj finalistkami Miss Universe

Večer plný krásy, vynikajúcej hudby, obohatený o účasť finalistiek Miss Universe 2012 a ďalší atraktívny program, uskutoční pod názvom Holiday Inn Party v stredu 9. mája v priestoroch známe trnavského hotela.

Súčasťou zaujímavého večera bude módna prehliadka mladých a úspešných návrhárok Jany Jurčenko a Trnavčanky Kristíny Poláčkovej, ktoré predvedú svoje luxusné modely. Predvádzané modely z originálnej kolekcie si budú môcť záujemci kúpiť alebo objednať priamo na mieste.

Modely značky J&D Fashion od spomínaných návrhárok a plavky značky Adidas budú predvádzať finalistky Miss Universe 2012.

O hudobné spestrenie atraktívneho večera sa postará trnavské hudobné zoskupenie Supple People so špeciálnym hosťom Michalom Bugalom. Známy a úspešný muzikant, ktorý je pravnukom skladateľa Mikuláša Schneidera – Trnavského, uvedie na domácej pôde svoj nový album.

Vstupenky v cene 19 eur si môžete rezervovať telefonicky na čísle recepcie hotela Holiday Inn 0911 051 805 alebo na e-mailovej adrese info@holidayinn-trnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 28. apríla 2012 0:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.