reklama

Party v hoteli Holiday Inn s kvalitnou muzikou, módnou prehliadkou aj finalistkami Miss Universe

Večer plný krásy, vynikajúcej hudby, obohatený o účasť finalistiek Miss Universe 2012 a ďalší atraktívny program, uskutoční pod názvom Holiday Inn Party v stredu 9. mája v priestoroch známe trnavského hotela.

Súčasťou zaujímavého večera bude módna prehliadka mladých a úspešných návrhárok Jany Jurčenko a Trnavčanky Kristíny Poláčkovej, ktoré predvedú svoje luxusné modely. Predvádzané modely z originálnej kolekcie si budú môcť záujemci kúpiť alebo objednať priamo na mieste.

Modely značky J&D Fashion od spomínaných návrhárok a plavky značky Adidas budú predvádzať finalistky Miss Universe 2012.

O hudobné spestrenie atraktívneho večera sa postará trnavské hudobné zoskupenie Supple People so špeciálnym hosťom Michalom Bugalom. Známy a úspešný muzikant, ktorý je pravnukom skladateľa Mikuláša Schneidera – Trnavského, uvedie na domácej pôde svoj nový album.

Vstupenky v cene 19 eur si môžete rezervovať telefonicky na čísle recepcie hotela Holiday Inn 0911 051 805 alebo na e-mailovej adrese info@holidayinn-trnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 28. apríla 2012 0:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.