reklama

V hoteli Holiday Inn bude festival orientálnych tancov. Výťažok venujú na konto trnavskej onkológie

V priestoroch trnavského hotela Holiday Inn sa uskutoční v nedeľu 7. októbra od 19. hodiny jedinečná benefičná galashow orientálneho tanca Raks Farah Festival.

Už po druhý raz sa zídu tanečnice z Čiech a Slovenska, aby pomohli Onkologickej klinike so sídlom vo Fakultnej nemocnici v Trnave.

Podujatie organizované trnavskou skupinou orientálnych a etnických tancov Raks Farah sľubuje ukážky krásy, emócií, túžob a energie, prameniacej z rôznych druhov tancov z krajín Orientu.

ILUSTRAČNÉ FOTO: Raks Farah

Svoje vystúpenia odprezentujú skupina Raks Farah, tanečnica Amirah z Trnavy, skupiny Gamilla a Pavlínka Skalská z Českej republiky, trenčianski Ishtar Dancers, Sharqiyat z Bratislavy, rusko-slovenská skupina Irina, žilinské duo Mona a Suhayla, na festivale sa predstavia aj sólistky Jazíra (ČR), Zaghareet (Žilina), Kalila (Piešťany) a Adrika (Žiar nad Hronom).

Vstupenky na podujatie v cene 3 eurá si môžete zakúpiť v infocentre pod mestskou vežou.

Viac informácií nájdete na www.raksfarah.meu.zoznam.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 24. septembra 2012 13:05. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.