reklama

V hoteli Holiday Inn bude festival orientálnych tancov. Výťažok venujú na konto trnavskej onkológie

V priestoroch trnavského hotela Holiday Inn sa uskutoční v nedeľu 7. októbra od 19. hodiny jedinečná benefičná galashow orientálneho tanca Raks Farah Festival.

Už po druhý raz sa zídu tanečnice z Čiech a Slovenska, aby pomohli Onkologickej klinike so sídlom vo Fakultnej nemocnici v Trnave.

Podujatie organizované trnavskou skupinou orientálnych a etnických tancov Raks Farah sľubuje ukážky krásy, emócií, túžob a energie, prameniacej z rôznych druhov tancov z krajín Orientu.

ILUSTRAČNÉ FOTO: Raks Farah

Svoje vystúpenia odprezentujú skupina Raks Farah, tanečnica Amirah z Trnavy, skupiny Gamilla a Pavlínka Skalská z Českej republiky, trenčianski Ishtar Dancers, Sharqiyat z Bratislavy, rusko-slovenská skupina Irina, žilinské duo Mona a Suhayla, na festivale sa predstavia aj sólistky Jazíra (ČR), Zaghareet (Žilina), Kalila (Piešťany) a Adrika (Žiar nad Hronom).

Vstupenky na podujatie v cene 3 eurá si môžete zakúpiť v infocentre pod mestskou vežou.

Viac informácií nájdete na www.raksfarah.meu.zoznam.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 24. septembra 2012 13:05. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.