reklama

Fotopostreh: hendikepovaná polícia?

Nemyslím si, že by bol Policajný zbor Slovenskej republiky nejakým spôsobom zdravotne hendikepovaný. A preto by podľa môjho názoru ich autá nemali parkovať na miestach vyhradených pre zdravotne postihnutých spoluobčanov,“ píše nám čitateľ a posiela fotografiu, ktorú zachytil v nedeľu 13. mája 2012 o 16.33 hodine pred hypermarketom Tesco v Trnave.

Auto bolo normálne odparkované, príslušníkov nikde,“ komentuje situáciu autor fotografie.


Policajný Opel s evidenčným číslom TT 927 BY zaparkovaný na parkovacích miestach vyhradených pre zdravotne postihnutých

Každému držiteľovi vodičského preukazu musí byť jasné, že na vyhradených miestach pre zdravotne postihnutých môžu parkovať len držitelia preukazov osôb s ťažkým zdravotným postihnutím či špeciálnych parkovacích preukazov.

O to jasnejšie by to malo byť príslušníkom policajného zboru.

Ulož ako PDF
Napísal 13. mája 2012 18:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Fotopostreh: hendikepovaná polícia?”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.