reklama

Polícia odstránila technické problémy, doklady vybavíte dnes, aj v utorok

Technické problémy, pre ktoré mali byť v pondelok 18. februára nefunkčné všetky evidenčné úkony na vydávanie dokladov, sú odstránené.

Ešte v nedeľu 17. februára večer informovalo policajné prezídium o zrušení pondelkových stránkových hodín na vybavovanie občianskych preukazov či pasov na celom Slovensku.

cestovny-pas-SR

ILUSTRAČNÉ FOTO

Doklady (občiansky preukaz, cestovný pas, vodičský preukaz a doklady vydávané cudzineckou políciou) a evidenčné úkony na dopravných inšpektorátoch (prepis vozidiel) je možné opäť vybaviť. Na odstraňovaní technickej poruchy polícia intenzívne pracovala a v pondelok ráno bol systém opäť uvedený do prevádzky,“ informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka dnes po 9. hodine.

Aby polícia vyšla občanom v ústrety, v utorok 19. februára budú verejnosti k dispozícii všetky pracoviská dokladov a evidencií, aj tie, ktoré majú nestránkový deň.

Ulož ako PDF
Napísal 18. februára 2013 9:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.