reklama

Klientske centrá mali technické problémy, stránkové hodiny rozšíria vo štvrtok a v piatok

Klienstke centrá na Slovensku majú technické problémy, stránky momentálne nedokážu vybavovať v plnom rozsahu.

Ministerstvo vnútra SR oznamuje verejnosti, že z dôvodu technických problémov na strane dodávateľa telekomunikačných služieb je momentálne obmedzená obslužnosť klientskych pracovísk ministerstva vnútra.

Viaceré klientské centrá a ostatné pracoviská ministerstva vnútra teda nemôžu v plnom rozsahu vybavovať požiadavky čakajúcich občanov.

„Ministerstvo vnútra problém operatívne rieši v spolupráci s dodávateľom. Za spôsobenú situáciu sa všetkým klientom našich pracovísk ospravedlňujeme. Najproblematickejšou oblasťou je nahrávanie certifikátov pre zaručený elektronický podpis do občianskeho preukazu, predpokladáme, že do 13. hodiny by sa situácia na všetkých pracoviskách mala stabilizovať,“ informuje rezort v tlačovej správe.

klientske4

Ilustračné foto

Na väčšine pracovísk je streda tzv. dlhý deň, kedy sa služby poskytujú do 17. hodiny.

„Z dôvodu dnešného výpadku rozširujeme stránkové hodiny na pracoviskách dokladov vo štvrtok 24. novembra do 16. hodiny a v piatok 25. novembra do 15. hodiny,“ dodáva tlačový odbor MV SR.

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2016 11:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.