reklama

Podnikatelia na pešej zóne sa spojili, každý piatok budú obchody otvorené do 21. hodiny

Obchodníci z trnavskej pešej zóny sa spojili a spoločne sa dohodli na predĺžení otváracích hodín.

Od piatka 27. novembra, spoločne so slávnostným otvorením Vianočných trhov, až do Vianoc, budú každý piatok otvorené obchody na Hlavnej ulici až do 21. hodiny.

„Chceme týmto krokom priniesť Trnavčanom a návštevníkom centra mesta nové a lepšie možnosti nakupovania na pešej zóne v Trnave,“ vyhlásili podnikatelia z pešej zóny.

pesia-zona-trnava

Ilustračné foto

Za týmto účelom založili aj vlastnú komunitnú stránku na Facebooku, ktorá slúži na propagáciu obchodov, značiek a produktov ktoré môžete kúpiť exkluzívne iba na trnavskej pešej zóne.

Stránka má prinášať každý týždeň novinky a fotky najnovšej ponuky jednotlivých obchodíkov, butikov, rôznych prevádzok a akcií na Hlavnej ulici.

Komunitnú stránku môžete sledovať po kliknutí na tento odkaz.

Ulož ako PDF
Napísal 24. novembra 2015 8:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Podnikatelia na pešej zóne sa spojili, každý piatok budú obchody otvorené do 21. hodiny”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.