reklama

Ochutnali ste už taliansku vianočnú pizzu? Prijmite pozvanie na trnavskú pešiu zónu

Jedinečnú príležitosť ochutnať taliansku vianočnú pizzu v dvoch verziách – slanej a sladkej – máte už tento piatok 11. decembra na pešej zóne v Trnave.

Spojenie podnikateľov z pešej zóny prináša ďalšiu zaujímavú akciu.

Pizza Kitty pozýva všetkých, ktorí predložia blok z nákupu v označených predajniach počas večerného nakupovania na pešej zóne, na ochutnávku originálnej vianočnej talianskej pizze.

Akcia platí pre zákazníkov obchodov a prevádzok označených zlatou vianočnou guľou v piatok 11. decembra v čase medzi 18. a 21. hodinou.

Počas ochutnávky bude k dispozícii slaná aj sladká verzia pizze, ktorá chutí ako koláč.

Nepremeškajte preto jedinečnú príležitosť a okrem dobrých nákupov si vychutnajte aj originálnu pochúťku.

p-k
p-k2
Ilustračné foto

Obchodníci z trnavskej pešej zóny sa spojili a spoločne sa dohodli na predĺžení otváracích hodín.

Od piatka 27. novembra, spoločne so slávnostným otvorením Vianočných trhov, až do Vianoc, sú každý piatok otvorené obchody na Hlavnej a Trhovej ulici až do 21. hodiny.

Za týmto účelom založili aj vlastnú komunitnú stránku na Facebooku (link tu), ktorá slúži na propagáciu obchodov, značiek a produktov ktoré môžete kúpiť exkluzívne iba na trnavskej pešej zóne.

Stránka prináša každý týždeň novinky a fotky najnovšej ponuky jednotlivých obchodíkov, butikov, rôznych prevádzok a akcií na Hlavnej ulici.

(PR článok)

gula-pesia

Ulož ako PDF
Napísal 10. decembra 2015 19:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.