reklama

Leto na korze a novú pešiu zónu slávnostne otvoria 28. júna

Slávnostné otvorenie pešej zóny spojí mesto Trnava v sobotu 28. júna so zahájením maratónu prázdninových podujatí Leto na korze.

Súčasťou podujatia bude aj výstava automobilových a bicyklových veteránov na Trojičnom námestí. Návštevníci centra mesta si môžu pozrieť aj výstavu historických fotografií Hlavnej ulice v západnom krídle radnice.

Oficiálnu časť programu na Hlavnej ulici otvorí o 16. hodine detské Divadlo Piki so známymi televíznymi postavičkami Elou a Hopom.

Prestrihnutie pásky o 17. hodine bude sprevádzať vypustenie desiatok balónov, po slávnostnom akte je na programe promenáda.

Od 17.30 hodiny sa návštevníci zoznámia s históriou pešej zóny v skratke. Kompánia trnavských žoldnierov odprezentuje módnu šou, ktorá bude exkurzom do minulosti.

Návštevníci uvidia aj akrobatické číslo na chodúľoch v podaní Long Vehicle Circus.

O 18.30 vystúpia Mango Molas, o 19.30 zažije trnavské korzo nefalšovanú brazílsku bubenícku šou v podaní zoskupenia Tam Tam Batucada.

Záver otváracieho dňa v rámci seriálu desiatok podujatí na obnovenej pešej zóne Leto na korze obstará od 20.30 hodiny piešťanský raper Ego.

Korzo

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2014 9:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.