reklama

Leto na korze a novú pešiu zónu slávnostne otvoria 28. júna

Slávnostné otvorenie pešej zóny spojí mesto Trnava v sobotu 28. júna so zahájením maratónu prázdninových podujatí Leto na korze.

Súčasťou podujatia bude aj výstava automobilových a bicyklových veteránov na Trojičnom námestí. Návštevníci centra mesta si môžu pozrieť aj výstavu historických fotografií Hlavnej ulice v západnom krídle radnice.

Oficiálnu časť programu na Hlavnej ulici otvorí o 16. hodine detské Divadlo Piki so známymi televíznymi postavičkami Elou a Hopom.

Prestrihnutie pásky o 17. hodine bude sprevádzať vypustenie desiatok balónov, po slávnostnom akte je na programe promenáda.

Od 17.30 hodiny sa návštevníci zoznámia s históriou pešej zóny v skratke. Kompánia trnavských žoldnierov odprezentuje módnu šou, ktorá bude exkurzom do minulosti.

Návštevníci uvidia aj akrobatické číslo na chodúľoch v podaní Long Vehicle Circus.

O 18.30 vystúpia Mango Molas, o 19.30 zažije trnavské korzo nefalšovanú brazílsku bubenícku šou v podaní zoskupenia Tam Tam Batucada.

Záver otváracieho dňa v rámci seriálu desiatok podujatí na obnovenej pešej zóne Leto na korze obstará od 20.30 hodiny piešťanský raper Ego.

Korzo

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2014 9:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.