reklama

Leto na korze: Dobro, keltské melódie, Janko Polienko, Nonsens s Túlavým divadlom, Klauniáda a Elá hop!

Prinášame program trnavského Leta na korze pred radnicou v týždni od 11. do 16. júla 2017.

V utorok večer sa na krídlach hudby prenesieme ďaleko v priestore aj v čase. Melódie z Írska a keltskú muziku, ktorá možno kedysi dávno zanechala pomyselné noty aj na našom území, nám na klasických hudobných nástrojoch sprostredkuje trnavské hudobné zoskupenie Gemini.

V stredu 12. júla o 18. hodine sa s Jankom Polienkom vyberieme do rozprávky. Divadlo Na hojdačke nám sľubuje kopu farieb, smiechu a pesničiek. Vraj budeme musieť zabojovať aj so zlom, ale ako to už v rozprávkach býva, všetko sa dobre skončí.

Aby nebolo všetko také jednoduché, vo štvrtok v tradičnom čase nám Leto na korze ponúkne nezmysel. Presnejšie, bude to komédia Nonsens noci svätojánskej, nová originálna hra nášho obľúbeného Túlavého divadla plná humoru, vášne a lásky, inšpirovaná Shakespearovým Snom noci svätojánskej. Kto videl doterajšie „nvotovské“ spracovania Shakespearových hier, iste si toto predstavenie nedá ujsť. Ako sa na svätojánsku noc patrí, nebude chýbať ani mágia…

V piatok o 18.hodine na korze nazrieme do šuflíka žilinského potulného divadla Zo šuflíka. Dve veselé a kreatívne šuflikantky Aďka a Domka z neho vytiahnu Klauniádu a vtiahnu nás do rozprávkového sveta plného zábavy, kúziel, pesničiek a fantázie.

Kto nemal čas na nezmysly vo štvrtok, môže to dohnať v sobotu 15. júla. Túlavé divadlo príde zas na korzo so svojím predstavením Nonsens. O koľkej? No predsa v tradičnom čase o 19. hodine…

Ďalší týždeň Leta na korze sa nám míňa, je tu nedeľný večer a s ním legendárne Divadlo Piki. Čo nám tento raz Katka a Ľubo prinesú? No predsa svoj čarovný kufrík a Elá hop!

Srdečne vás pozývame, zastavte sa každý večer pred radnicou. Len s vami bude Leto na korze to pravé.

Ulož ako PDF
Napísal 10. júla 2017 21:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.