reklama

Na pešiu zónu začali inštalovať prvky nového mobiláru. Pozrite si fotogalériu

Na obnovenej časti pešej zóny začali pribúdať prvky nového mobiliáru.

Svoje miesto si už našli prvé lavičky, stojany pre bicykle, pribudli aj zahradzovacie stĺpiky zabraňujúce vstupu áut na pešiu zónu.

Robotníci umiestnili aj prvý reklamno-informačný panel, pripravujú priestor pre umiestnenie vlajkoslávy a kráľovskej fontány.

FOTOGALÉRIA:

Na ploche zeleného trávnika, ktorý podľa viacerých Trnavčanov šeď pešej zóny príjemne oživuje, a iným sa naopak vôbec nepáči, má byť umiestnený kvetinový záhon s trvalkami.

Na niektorých lampách verejného osvetlenia si môžete všimnúť aj malé konzoly, na ktoré nainštalujú led svetlá určené na nočnú ilumináciu niektorých budov vrátane radnice.

Rekonštrukcia pešej zóny finišuje s druhou etapou v úseku po budovu ČSOB.

Zároveň začali dodávateľské firmy s prípravou priestorov pre rekonštruckiu 3. etapy od Zámočníckej ulice po budovu sporiteľne.

Ulož ako PDF
Napísal 8. októbra 2013 9:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na pešiu zónu začali inštalovať prvky nového mobiláru. Pozrite si fotogalériu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.