reklama

Nakupujte v piatok večer na pešej zóne a vychutnajte si výborný čaj a palacinky zadarmo

Už tento piatok 4. decembra 2015 čaká návštevníkov centra Trnavy počas večerného nakupovania na pešej zóne príjemný darček v podobe zážitku – čajového dýchánku – v príjemnom prostredí reštaurácie PIZZA KITTY, kde sa budú podávať špeciálne namiešané čaje a francúzske palacinky.

Čaje mieša a dodáva firma Peter Sliva Zdravé čaje Trnava z obchodného domu ASO.

Pozvánka na skvelý čajík a palacinky ZDARMA platí pre každého, kto sa preukáže dokladom o kúpe tovaru počas piatkového večerného nakupovania v čase od 18:00 do 21:00 hodiny v ktorejkoľvek predajni na pešej zóne a Trhovej ulici označenej logom zlatej vianočnej gule.

Vychutnajte si romantickú vianočnú atmosféru historického centra.

Tešíme sa na Vás!

pesia-vianoce-trnava

Ako sme informovali pred týždňom, obchodníci z trnavskej pešej zóny sa spojili a spoločne sa dohodli na predĺžení otváracích hodín.

Od piatka 27. novembra, spoločne so slávnostným otvorením Vianočných trhov, až do Vianoc, sú každý piatok otvorené obchody na Hlavnej a Trhovej ulici až do 21. hodiny.

Za týmto účelom založili aj vlastnú komunitnú stránku na Facebooku (link tu), ktorá slúži na propagáciu obchodov, značiek a produktov ktoré môžete kúpiť exkluzívne iba na trnavskej pešej zóne.

Stránka prináša každý týždeň novinky a fotky najnovšej ponuky jednotlivých obchodíkov, butikov, rôznych prevádzok a akcií na Hlavnej ulici.

(PR článok)

gula-pesia

Ulož ako PDF
Napísal 3. decembra 2015 17:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.